Verslo sistema Qbill

Sąskaitos, e-sąskaitos, sandėlis, kasa (POS), darbo grafikas ir dar daugiau...

Įmonės dažnai naudoja atskiras programas sąskaitų rašymui, klientų ir sandėlio valdymui. Mes viską sujungėme į vieną sistemą, kad Jums būtų lengviau ir patogiau valdyti Jūsų verslą: pardavimų ataskaitos, sandėlio apskaita, darbo laiko grafikas, klientų duombazė, e-sąskaitų siuntimas ir gavimas Qbill sistemoje.

Registracija Išbandyti

Visos galimybės vienoje vietoje

Galite naudokitis tik tais moduliais, kurie yra šiandien Jums būtini

Sąskaitos

Su galingu sąskaitų išrašymo moduliu sąskaitą sukursite greičiau nei per minutę. Sąskaitą galima siųsti iškart klientui, tiesiai iš sistemos. Negaiškite laiko sekdami klientų atsiskaitymus, sistema automatiškai nustato neapmokėtas sąskaitas ir Jums apie jas primena. Su papildomomis funkcijomis galėsite dar labiau automatizuoti darbą, taip didindami savo veiklos produktyvumą.
 

Skaityti daugiau

E-sąskaitos

E-sąskaitos yra įvairių programų pripažintas sąskaitų formatas, skirtas automatiniam sąskaitų apdorojimui. Tai paprastas ir lengvai suprantamas formatas. Šio tipo sąskaitos naudojamos viešajame sektoriuje.

Skaityti daugiau

Pirkimų sąskaitos

Sekite ir analizuokite užsakymus iš kiekvieno tiekėjo. Pirkimo sąskaitų originalus galite įkelti į Qbill sistemą ir reikalui esant lengvai peržiūrėti. Pirkimo sąskaitoms apmokėti reikia sukurti mokėjimo užsakymą ir persiųsti į banką. Mokėjimų užsakymai taupo laiką ir mažina klaidų riziką.

Skaityti daugiau

Darbo grafikas

Skaityti daugiau

Įdomūs faktai

Dėka įdiegtos Qbill verslo valdymo sistemos, mūsų klientai ženkliai sumažino programinės įrangos išlaidas...

0+

Sąskaitos

0+

E.sąskaita

0+

El. paštas

0+

Prekės / paslaugos

Malonu Jus matyti Qbill portale.

Laukiame Jūsų nuomonės, pageidavimų ir įspūdžių.

Įmonės pavadinimas

Vitrasoft OÜ

Reg.nr

14640737

PVM mok. kodas

-

El. paštas